Motorë për mjete kopshtarie: Motor për kositës (HC9640J / 50J)

Motorë për mjete kopshtarie: Motor për kositës (HC9640J / 50J)

Përshkrim i shkurtër:

  Tensioni / Frekuenca e modelit (V / Hz) Tensioni shtetëror pa ngarkesë (V) Rryma (A) Fuqia (W) Shpejtësia (rpm) HC9640J-230 230V / 50Hz 230 2.65 600 22000 HC9650J-230 230V / 50Hz 230 3.0 680 23000 Ngarkesa Tensioni i gjendjes (V) Rryma (A Power Fuqia hyrëse (W) Shpejtësia (rpm) Çift rrotullues (N · M Power Fuqia dalëse (W) 230 6,8 1500 14500 0,56 850 230 8,3 1800 13500 0,71 1000


 • Çmimi FOB:: 0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 1000 Copë / Copë
 • Aftësia e furnizimit: 10000 Copë / Copë në Muaj
 • Porti: Qingdao
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  2

   

  Modeli Tensioni/ Frekuenca

   (V / Hz)

  Shteti pa ngarkesë
  TensioniV AktualA Fuqia(W Shpejtësia(Rpm
  HC9640J-230 230V / 50Hz 230 2.65 600 22000
  HC9650J-230 230V / 50Hz 230 3.0 680 23000

   

  Gjendja e ngarkesës
  TensioniV AktualA Fuqia e hyrjes(W Shpejtësia(Rpm Çift rrotulluesN · M) Fuqia e daljes(W 
  230 6.8 1500 14500 0,56 850
  230 8.3 1800 13500 0,71 1000

 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni