Motor për Makinë Depilimi (ZYT5560)

Motor për Makinë Depilimi (ZYT5560)

Përshkrim i shkurtër:

Kjo seri është motor i magnetit të përhershëm të tensionit të ulët, i cili përdoret për pajisjet e depilimit automobilistik. Tensioni i modelit (V) Tensioni i gjendjes pa ngarkesë (V) Rryma (A) Fuqia (W) Shpejtësia (rpm) ZYT5560- 13 DC 13V 13 0,47 6,1 3000 Tensioni i gjendjes së ngarkesës (V) Rryma (A Power Fuqia hyrëse (W) Shpejtësia (Rpm) Çift rrotullues (N · M Power Fuqia dalëse (W) 13 3.5 45 2400 0.11 28


 • Çmimi FOB:: 0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 1000 Copë / Copë
 • Aftësia e furnizimit: 10000 Copë / Copë në Muaj
 • Porti: Qingdao
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  Kjo seri është motor i magnetit të përhershëm të tensionit të ulët, i cili përdoret për pajisjet e depilimit automobilistik.

  2

   

  Modeli Tensioni

  (V)

  Shteti pa ngarkesë
  Tensioni

  V

  Aktual

  A

  Fuqia

  (W

  Shpejtësia

  (Rpm

  ZYT5560-

  13

  DC

  13V

  13 0,47 6.1 3000

   

  Gjendja e ngarkesës
  Tensioni

  V

  Aktual

  A

  Fuqia e hyrjes

  (W

  Shpejtësia

  (Rpm

  Çift rrotullues

  N · M)

  Fuqia e daljes

  (W 

  13 3.5 45 2400 0,11 28

 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni

  Kategoritë e produkteve