Lajme

 • Ora Post: Mar-12-2018

  2016 është një vit tjetër korrjes për mirë Motor, për shkak të 'mbështetjes dhe të punësuarve mirë "klientëve punuar shumë. Ne jemi duke marrë një rritje dhe të përparojë çdo vit. Prodhimi vjetor në vitin 2016 është 2.9 milion grupe, 450,000 vendos rritur në krahasim me 2.45 milion vendos në vitin 2015. Në Vitin e Ri 2017, ne do të mbajë fund ... Lexo më shumë »

 • Ora Post: Mar-12-2018

  Më 8 qershor, Inxhinieri elektrike dhe Automatizim Engineer Li Dongwei nga Ohio State University USA vizitoi Shandong mirë Motor Co, Ltd Li Dongwei, studiues Akademik nga laboratori shkencor elektrike në Ohio State University SHBA, i cili ka diploma të dyfishta mjeku mëdha në engineerin elektrike. .. Lexo më shumë »

 • Ora Post: Mar-12-2018

  Më 26 qershor, ekipi i projektit i projektit sistemet e informacionit inxhinieri në mirë Motor u themelua. Shandong Sanjiang Electric Engineering Co, Ltd, është përgjegjës për hartimin dhe veprojnë këtë projekt. Është planifikuar për të bërë operacionin gjyq në fund të shtator Tani Sanjing Electric engineeri ... Lexo më shumë »

 • Ora Post: shkurt-27-2018

  Portescap prezanton motorin e ri 16DCT në varg të saj të lartë çift rrotullues DCT të motore Athlonix. Motor 16DCT mund të dorëzojë të vazhdueshëm çift rrotullues deri në 5.24 MNM në një gjatësi prej vetëm 26mm. 16DCT përdor magnet të fuqishme Neodymium dhe provuar të energjisë dizajn efikas Coreless Portescap së. Optimiz ... Lexo më shumë »

 • Ora Post: shkurt-27-2018

  Fshesë me korrent e përulur është një nga handiest pastrimin e pajisjeve shtëpiake të përdorura sot. Hartimin e saj të thjeshtë por efektive ka bërë larg me pasur nevojë për të pastruar pluhurin dhe grimcat e tjera të vogla jashtë sipërfaqet me dorë, dhe u Pastrimi i shtëpisë në një punë më efikase dhe në mënyrë të drejtë të shpejtë. Duke përdorur asgjë bu ... Lexo më shumë »

 • Ora Post: shkurt-27-2018

  Mitsubishi Motors do të kujtojnë 54,672 automjete në Kinë me wipers problematike xhamash. Kujtojnë, i cili fillon më 27 korrik, është për automjetet e importuara Outlander EX prodhuara mes Nov 23, 2006 dhe shtator 27, 2012, në bazë të Administratës së Përgjithshme të Cilësisë të Mbikëqyrjes, Inspektimi dhe ... Lexo më shumë »

 • Zbulimin e motore të vogla dhe më të fuqishme të botës mikro
  Ora Post: shkurt-27-2018

  Motorët piezoelectric tejzanor kanë dy avantazhe të konsiderueshme, gjegjësisht dendësi e tyre të lartë të energjisë dhe strukturën e tyre të thjeshtë, që të dyja kontribuojnë në miniaturization e tyre. Ne kemi ndërtuar një prototip motor mikro tejzanor përdorur një statorit me një volum prej rreth një milimetër kub. Ish tonë ... Lexo më shumë »

 • Ora Post: shkurt-27-2018

  Prodhimi Global mikromotor qëndroi në 17.5 miliardë njësi në vitin 2015, një rritje nga viti në vit prej 4.8%. Në sajë të fushatave për modernizimin e industrisë dhe pajisjet, prodhimi pritet të rritet me 18.4 miliardë njësi në vitin 2016 dhe qasje 23 miliardë njësi në 2020. Kinë, manufact e madhe në botë ... Lexo më shumë »

WhatsApp Online Chat !