Motor Reduktues ingranazhesh me kënd të djathtë seri spiral

Motor Reduktues ingranazhesh me kënd të djathtë seri spiral

Përshkrim i shkurtër:

Kjo seri e zvogëluesit miraton motor magnet të përhershëm DC si burim energjie, duke shfaqur çift rrotullues të madh fillestar, aftësi të fortë mbingarkese dhe zhurmë të ulët. Përdoret gjerësisht në fusha të ndryshme të pajisjeve të transmetimit që kërkojnë shpejtësi të ulët dhe çift rrotullues të lartë. Lloji i motorit Izolimi Montimi i Klasit në Motor Përmasat e fllanxhës Tensioni Minimumi i Furnizimit Shpejtësia e Daljes Diametri i Rastit Motor DC KLASA B 90mm 12V / 24V / 36V 12RPM 80 mm Shpejtësia e Referencës së Motorit 2000-3000RPM Mund të personalizohet sipas kërkesës së klientit ...


 • Çmimi FOB:: 0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 1000 Copë / Copë
 • Aftësia e furnizimit: 10000 Copë / Copë në Muaj
 • Porti: Qingdao
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  Kjo seri e zvogëluesit miraton motor magnet të përhershëm DC si burim energjie, duke shfaqur çift rrotullues të madh fillestar, aftësi të fortë mbingarkese dhe zhurmë të ulët. Përdoret gjerësisht në fusha të ndryshme të pajisjeve të transmetimit që kërkojnë shpejtësi të ulët dhe çift rrotullues të lartë.

   lloji motorik IzolimiKlasa Montimi në motorPërmasat e fllanxhës TensioniFurnizimi MinimumiShpejtësia e daljes Diametri i kutisë  
  Motor DC KLASA B 90 mm 12V / 24V / 36V 12 RPM 80 mm
  Shpejtësia e Referencës Motorike 2000-3000RPM Mund të personalizohetsipas kërkesave të klientit 
  Forma e boshtit të daljes Prodhimi i boshtit të ngurtë të Keyway / Prodhimi i boshtit të uritur të Keyway / Prodhimi i sheshtë i mullirit të boshtit
   Momenti maksimal  20N • M 
  Reduktimi maksimalraport 200: 1
  Fuqia e daljes 40-250w

  0191029114456 191029114505

   


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni