New High Torque 16DCT Athlonix ™ Mini Motor

Portescap prezanton motorin e ri 16DCT në varg të saj të lartë çift rrotullues DCT të motore Athlonix. Motor 16DCT mund të dorëzojë të vazhdueshëm çift rrotullues deri në 5.24 MNM në një gjatësi prej vetëm 26mm.

16DCT përdor magnet të fuqishme Neodymium dhe provuar të energjisë dizajn efikas Coreless Portescap së. Vetë-mbështetës spirale optimizuar siguron performancë të lartë është dorëzuar në një paketë kompakt, duke ulur koston e përgjithshme të pronësisë. Në krahasim me motorët të ngjashme në treg, 16DCT ka rregulloren ulët motor (R / K2) që do të thotë se ka një rënie të ulët në shpejtësi në rritje të ngarkesës. Kjo siguron motor më të fuqishme në dispozicion në dispozicionin tuaj për nevojat e ndryshme të aplikimit sfiduese. Ky funksion, e kombinuar me efikasitet deri në 85%, e bën 16DCT motor një zgjidhje ideale lëvizje për bateri operuar mjetet.

16DCT është në dispozicion me metal të çmuar dhe sistemet e grafit ndërrim dhe është ideale për aplikime të tilla si pompat mjekësore dhe industriale, sistemet e ofrimit të drogës, sistemet robotik (gishtat Bionic), mjeteve të vogla të energjisë industriale, makina të bësh tatuazh, armë Mezoterapia, mjetet dentare, Watch winders, dhe grippers industriale. Aplikacionet e tjera, duke përfshirë sigurinë dhe qasjen e robotëve humanoid mund të shkëlqejnë duke përdorur motor 16DCT Athlonix.


Ora Post: shkurt-27-2018
WhatsApp Chat Online!