Vakum pastër Motor (HC8223)

Vakum pastër Motor (HC8223)

Përshkrim i shkurtër:

This is single-phase AC series motor. It is used for small and medium vacuum cleaner. Model Voltage/Frequency  (V/Hz) No-load State Load   State Voltage(V) Current(A) Power(W) Speed(rpm) Voltage(V) Current(A) Input Power   (W) Speed(rpm) HC8223-120 120V/60Hz 120 5.8 690 38000 120 8.9 1050 29000 HC8223-230 230V/50Hz 230 3.15 720 38000 230 4.9 1100 29000


 • FOB Çmimi:: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1000 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port:: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Kjo është vetëm faza motor seri AC. Ajo është përdorur për të pastër vogla dhe të mesme vakum.
  2

  model Tension / Frekuenca

   (V / Hz)

  No-load State Load State
  Tension (V) Aktual (A) Fuqia (W) Speed (rpm) Tension (V) Aktual (A) Fuqia Input    (W) Speed (rpm)
  HC8223-120 120V / 60Hz 120 5.8 690 38000 120 8.9 1050 29000
  HC8223-230 230V / 50Hz 230 3.15 720 38000 230 4.9 1100 29000

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !