Motor Për Air Compressor (HC9535)

Motor Për Air Compressor (HC9535)

Përshkrim i shkurtër:

This is single-phase AC series motor. It is belt-driven(crank-link transmission),used for small and medium air compressor. Model Voltage/Frequency  (V/Hz) No-load State Voltage(V) Current(A) Power(W) Speed(rpm) HC9535-120 120V/60Hz 120 5 600 19000 < Load   State Voltage Current Input Power Speed Torque Output Power (V) (A) (W) (rpm) (N·M) (W)  120 10.5 1150 12000 0.53 660


 • FOB Çmimi:: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1000 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port:: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Kjo është vetëm faza motor seri AC. Ajo është rrip-shtyrë (transmetimit maniak-link), përdoret për kompresor vogla dhe të mesme të ajrit.
  2

  model Tension / Frekuenca

   (V / Hz)

  No-load State
  Tension (V) Aktual (A) Fuqia (W) Speed (rpm)
  HC9535-120 120V / 60Hz 120 5 600 19000

  <

  Load State
  Tension Aktual Fuqia Input Speed Rrotullues Fuqia Output
  (V) (A) (W) (rpm) (N · M) (W) 
  120 10.5 1150 12000 0.53 660

 • Previous:
 • Next:

 • Produkte të lidhura

  WhatsApp Chat Online!