Контакт - Шандонг Подобро Моторни копродукции, Ltd

Контактирајте не

Шандонг Подобро Моторни копродукции, Ltd

Шандонг Подобро Моторни копродукции, Ltd

Бр.3 Lvjie патот, High-Tech зона, Longkou,

Провинцијата Шандонг, Кина, 265.718

Шангај филијала трговија

Шангај Jingyun трговија копродукции, ООД
Додај: Соба 590, зграда 2-Б, No.188, Hongjing Rd, Minhang округ, Шангај, Кина, 200.003

Оддел за маркетинг

Tel : +86 535 861 2516
Факс: +86 535 861 2560
Мобилен: +86 135 6409 3630
Е-пошта: bd@btmeac.com / mkt@btmeac.com

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !